Firma informatyczna Żnin

Jesteśmy rzetelną i doświadczoną firmą. Udzielaliśmy wsparcia w zakresie IT dużym i małym przedsiębiorstwom. Posiadana przez nas wiedza przekłada się na odpowiednio funkcjonujące systemy i urządzenia. Przeprowadzamy także szkolenia dla pracowników.

Firma informatyczna Żnin – Zakres usług

Firma informatyczna Żnin

Jako specjaliści w branży IT oferujemy kompleksowy zakres usług. Co dokładnie?

  • Wdrażanie i administracja systemów klasy ERP - Comarch – zintegruj wszystkie procesy swojego przedsiębiorstwa dzięki systemowi ERP. Zajmiemy się jego wdrożeniem i administracją.
  • Pomoc przy usprawnieniu procesów w firmie – zarządzanie i optymalizacja procesów biznesowych jest jednym z kluczowych sukcesów w rozwoju spółek. Wiemy, jak się nimi zająć.
  • Kompleksowa obsługa informatyczna – każdy sprzęt, którego używasz w swojej sieci firmowej będzie zawsze gotowy do użytku.
  • Projektowanie, wdrażanie i administracja systemów dla small business – sprawnie działające systemy informatyczne to klucz do sukcesu, we wszystkim pomożemy.
  • Audyt i dostosowania infrastruktury do aktualnie panujących wymagań RODO –dostosujemy wszelkie rozwiązania do aktualnej polityki RODO.
  • Skuteczne zabezpieczenie systemów informatycznych – wdrożymy najlepsze rozwiązanie do Twojego typu biznesu, dzięki czemu nawet najbardziej wrażliwe dane będą bezpieczne.
  • Profesjonalne usługi wykonywania kopii zapasowych – dzięki naszym rozwiązaniom będziesz mógł spokojnie prowadzić biznes, bez obaw o utratę cennych danych.
  • Projektowanie, wdrażanie oraz administracja rozwiązań sieciowych i serwerowych – odpowiednio zaopiekujemy się całą infrastrukturą IT twojej firmy, tak by cały czas zwiększała swoją wydajność.
  • Wdrażanie i administracja pakietem Microsoft365 – z nami maksymalnie wykorzystasz potencjał drzemiący w pakiecie Microsoft 365.

Zaufaj naszej firmie Informatycznej Żnin. Zachęcamy do kontaktu.

Firma informatyczna Żnin – Postaw na nasze doświadczenie

Zapoznamy się z funkcjonowaniem twojej firmy, zaprojektujemy rozwiązanie najbardziej dopasowane do twoich potrzeb, wprowadzimy je i regularnie będziemy kontrolować, czy wszystko działa jak należy. Chcesz ulepszyć pracę firmy na poziomie IT? Zawsze działamy tak, aby usprawniać, a nie utrudniać pracę firmy skomplikowanymi programami. Zapraszamy do kontaktu z Iteg – najlepszą firmą informatyczną w Żninie i okolicach.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Zamknij
Zamknij